+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Ekipa osnovne šole Primoža Trubarja Velike Lašče

Ekipa osnovne šole Primoža Trubarja Velike Lašče

Za naslov državnih prvakov v igri Med dvema ognjema.

V Osnovni šoli Primoža Trubarja Velike Lašče so na področju športa na razredni stopnji naši učenci izjemno uspešni v igri Med dvema ognjema. Tekmovanja vsako leto potekajo preko ŠKL. Dvakrat so bila tekmovanja izvedena tudi v naši športni dvorani. Učenci pod mentorstvom ga. Simone Bavdek in ga. Branke Levstik trenirajo v okviru interesne dejavnosti, dodatno pa tudi v prostem času. In kakšne uspehe so dosegli?
Naši učenci 3. in 4. razreda so v šolskem letu 2012/13 postali državni prvaki ŠKL v igri Med dvema ognjema. Isti učenci (ista ekipa), so v šol. letu 2011/12 na državnem nivoju v ŠKL Med dvema ognjema dosegli drugo mesto. Isti učenci (ista ekipa) so v šolskem letu 2010/11 postali državni prvaki ŠKL v igri Med dvema ognjema. Vsa tri leta so trenirali pod vodstvom mentorice ge. Simone Bavdek. V treh letih so bili torej dvakrat državni prvaki in enkrat drugi. Ti učenci so:

Živa Fileš  Domen Benčina  Jon Indihar 
Lara Perhaj Maj Kikelj Lovro kutnar
Hana Debeljak Žiga Vilhar Luka Marolt
Katja Indihar Ana Kastigar Anže Purkart
Zala Kastelic Lovro prijatelj Zala Starc
Ema Kopač Andraž Gruden Miha Marinč
Hana Ahac Jon Hvala Anže Šeme
Bor Žužek