+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Gostilna Kropec d.o.o.
Občina Velike Lašče | Kropec priznanje 2018

Gostilna Kropec d.o.o.

Pohvalo župana prejme GOSTILNA KROPEC D.O.O. za uspešno delovanje na področju gostinstva v občini. 

Že 320 let lahko popotniki in drugi obiskovalci uživajo gostoljubje na istem mestu, v vaškem jedru Male Slevice, v gostilni »Pri Kropcu«. Sedaj prenovljeno gostilno, trenutno uspešno vodi Boštjan s svojo družino. Popotnik se tu lahko okrepča s pestrim izborom domačih jedi. Gostilna je prostorna, saj lahko sprejme 80 gostov. V starih časih so se v njej ustavljali furmani, ki so prevažali les, sedaj pa je gostilna ena izmed točk na pešpoti Trubar – Levstik – Stritar. V tej vaški gostilni boste vedno deležni okusnih domačih jedi in prijazne postrežbe. Vez s tradicijo pa je tista, ki zaznamuje gostilno »Pri Kropcu« še s prav posebno domačnostjo.

Občina Velike Lašče | Kropec priznanje 2018

Boštjan Hočevar (Gostilna Kropec d.o.o.)