+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Kulturni most Lützelflüh – Velike Lašče

Kulturni most Lützelflüh – Velike Lašče

DRUŠTVO KULTURNI MOST LÜTZELFLÜH – VELIKE LAŠČE
Za organizacijo udeležbe na podjetniški razstavi FURORE
septembra 2007 v Lützelflühu v Švici

in

VEREIN  KULTURBRÜCKE VELIKE LAŠČE – LÜTZELFLÜH
Za sodelovanje in pomoč našim predstavnikom na podjetniški razstavi FURORE
septembra 2007 v Lützelflühu v Švici.
Pohvala župana je bila podeljena 7. junija 2008.

Septembra leta 2007 se je Občina Velike Lašče s svojimi podjetniki, društvi, s slovensko kulinariko in turistično ponudbo predstavila na obrtni razstavi FURORE 2007 v pobrateni Občini Lützelflüh. Organizacijsko zahtevno predstavitev v tujini je skupaj s švicarskim društvom Verein Kulturbrücke Velike Lašče -Lützelflüh uspešno pripravilo in izvedlo domače društvo Kulturni most Lützelflüh – Velike Lašče. Delovalo je kot povezovalni člen med vsemi udeleženci predstavitve. Ponovno se je pokazalo, kako pomembno je sodelovanje in skupen nastop za doseganje uspehov – v tem primeru za prepoznavno predstavitev Občine Velike Lašče in s tem tudi naše države Slovenije.