+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Lokostrelski klub Turjak

Lokostrelski klub Turjak

Za izjemne uspehe na tekmovanjih.
Pohvala je bila podeljena 15. junija 2002.

Lokostrelski klub Turjak je eno izmed tistih društev na področju športa v naši občini, ki je v kratkem času svojega delovanja vzpodbudilo izredno zanimanje – predvsem mladih – za to vrsto športa, hkrati pa doseglo že vidne rezultate na tekmovanjih.
V preteklem letu so njihovi člani dosegli prva tri mesta v Camo pokalu, prvih pet mest na državnem prvenstvu in tri prva mesta na evropskem prvenstvu. Letos so se izkazali kot dobri organizatorji Camo tekme na Turjaku, ki se jo je udeležilo 140 tekmovalcev iz vse Slovenije in tujine, pri tem pa so Turjačani pobrali kar 15 medalj.
Podeljena pohvala je priznanje za dosežene uspehe in vzpodbuda za delo v prihodnje.