+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Nogometni klub Velike Lašče

Nogometni klub Velike Lašče

Za 10-letno delovanje.

Nogometni klub Velike Lašče je bil ustanovljen leta 2003. V vseh desetih letih delovanja združuje ljubitelje te pregovorno najbolj množične »postranske zadeve« v svetu.
V prvi vrsti je njihovo poslanstvo vzgoja mladih športnikov, ki jih trenirajo izkušeni nogometaši in trenerji, katerih nogometna filozofija temelji na dobri tehnični usposobljenosti in tekmovalnosti. Nogometne ekipe so vključene v ligaška tekmovanja v okviru Nogometne zveze Slovenije in Mestne nogometne zveze Ljubljana, sodelujejo pa tudi na številnih nogometnih turnirjih na travi, na asfaltu in v dvoranah. Dobro delo trenerjev je že v prvih letih obrodilo sadove, kar dokazujejo dobri rezultati in veliko število osvojenih pokalov. Kar nekaj mladih nogometašev, ki so se prvih nogometnih korakov in preigravanj ter strelov na gol učili prav v vrstah Nogometnega kluba Velike Lašče, nadaljuje svojo nogometno kariero v državni reprezentanci oz. igrajo v svoji kategoriji v prvi državni ligi. Poleg uspešnih mladih nogometašev pa klub premore tudi zelo uspešno ekipo, ki se udeležuje veteranskih turnirjev. Nogometni klub Velike Lašče s svojimi trenerji igra eno vidnejših vlog v naši občini pri razvoju nogometa in športa kot celote.