+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku
Slovenski kulturni praznik 2023

Prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku

Prireditev ob letošnjem kulturnem prazniku bo virtualna, a vsebinsko zelo bogata in močno povezana z velikolaškim prostorom. Predstavili se bodo namreč velikolaški avtorji poezije in proze, ki so svoja dela predstavili tudi v sveže izdanem zborniku Vezje. Z glasbenimi točkami se bodo predstavili tudi učenci Glasbene šole Ribnica, enota Velike Lašče.

Premiera prireditve bo na predvečer praznika, 7. februarja 2021 ob 19. uri na Youtube kanalu Občine Velike Lašče, KUD Primož Trubar ter na lokalni kabelski TV, seveda pa bo tudi potem kadarkoli na voljo za ogled. Povabljeni, da se nam pridružite ter si kulturno in s kulturo pričarate lep Slovenski kultuni praznik 2021.

vabilo kult praznik