Občina velike Lašče | Občina

Za predano in zgledno služenje v župniji Rob.
Častno občanstvo je bilo podeljeno 11. junija 2005.


Gospod prelat Vinko Šega že več kot desetletje službuje v župniji Rob. Svojo službo kljub visoki starosti opravlja s predanostjo Bogu in ljudem. Odločen v odločitvah, prijazen do drugače mislečih. Brez velikih besed, tiho in ponižno, z veselim in optimističnim pogledom na svet gospod Šega daje vsem nam svetal zgled, kako je potrebno v današnjem času delovati v dobro vseh ljudi.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih