Občina velike Lašče | Občina

Za izjemne uspehe v športu.
Pohvala župana je bila podeljena 9. junija 2001.

Darja Škrlj je letošnja mladinska državna prvakinja, zmagovalka tekme mladinskega evropskega pokala in že peto leto članica državne reprezentance v umetnostnem drsanju.
V evropskem pokalu je v minuli sezoni med mladinkami poleg zmage v Celju dosegla še dve drugi mesti na tekmovanju na Poljskem in na Madžarskem. Po petih tekmah serije evropskega pokala vodi med 44 mladinkami iz 10 evropskih držav in ZDA. V mladinskem svetovnem pokalu je na svoji prvi tekmi dosegla drugo najboljšo uvrstitev za Slovenijo.
Na regijskem izboru občin Ribnica, Kočevje, Sodražica, Loški potok in Velike Lašče, je bila izbrana za športnico leta 2000.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih