Občina velike Lašče | Občina

Za izjemne uspehe na tekmovanjih.
Pohvala je bila podeljena 15. junija 2002.

Lokostrelski klub Turjak je eno izmed tistih društev na področju športa v naši občini, ki je v kratkem času svojega delovanja vzpodbudilo izredno zanimanje - predvsem mladih - za to vrsto športa, hkrati pa doseglo že vidne rezultate na tekmovanjih.
V preteklem letu so njihovi člani dosegli prva tri mesta v Camo pokalu, prvih pet mest na državnem prvenstvu in tri prva mesta na evropskem prvenstvu. Letos so se izkazali kot dobri organizatorji Camo tekme na Turjaku, ki se jo je udeležilo 140 tekmovalcev iz vse Slovenije in tujine, pri tem pa so Turjačani pobrali kar 15 medalj.
Podeljena pohvala je priznanje za dosežene uspehe in vzpodbuda za delo v prihodnje.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih