Občina velike Lašče | Občina

Za doktorat iz matematičnih znanosti.
Pohvala je bila podeljena 15. junija 2002.

Naš občan dr. Emil Žagar je pred kratkim opravil doktorat iz matematičnih znanosti . Po osnovni šoli je z odliko končal Gimnazijo Kočevje in se vpisal na Fakulteto za naravoslovje in tehnologijo v Ljubljani (današnja Fakulteta za matematiko in fiziko). Po diplomi je vpisal podiplomski študij in letos tudi uspešno doktoriral.
Eden od pregovorov pravi: " Ko se nehate učiti, nehate rasti ". Emil je sicer nehal rasti, ni pa se nehal učiti, kar dokazuje njegov doktorat.
Emil je tudi član KUD-a Primož Trubar in predsednik TVD Partizan v Velikih Laščah, kar dokazuje njegovo širino splošnega udejstvovanja.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih