Občina velike Lašče | Občina

Za sodelovanje pri občinskih prireditvah.
Pohvala je bila podeljena 7. junija 2003.

Društvo podeželskih žena je bilo ustanovljeno leta 1997 in je eno izmed bolj aktivno sodelujočih društev v naši občini. V društvo se vključujejo tako žene kot tudi mlada dekleta, ki jim je veliko do domače peke in običajev. Društvo organizira tudi vrsto poučnih predavanj z različnih področji, tečajev, strokovnih ekskurzij in razstav. Hkrati pa tudi ponuja obliko druženja in razvedrila ženam, ki se drugače težko odtrgajo od vsakodnevnega domačega dela.
Članice društva tudi z veseljem sodelujejo skoraj na vsaki prireditvi, tako občinskega pomena kot na prireditvah, ki jih organizirajo druga delujoča društva naše občine.
Podeljeno priznanje naj jim bo zahvala za celotno dosedanje delo in vzpodbuda za nadaljnje delo.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih