Občina velike Lašče | Občina

Za izredne dosežke v šoli.
Pohvala župana je bila podeljena 11.  junija 2005.

Učenko 8. a razreda, Edito Marolt, je učiteljski zbor soglasno izbral za najboljšo učenko šole v iztekajočem se šolskem letu 2004/2005.
Edita je odlična učenka vseh osem let, v letošnjem šolskem letu pa pri nobenem predmetu ni dobila slabše ocene od odlično. Tudi pri vseh vzgojnih predmetih je ocenjena z oceno zelo uspešno. Poleg odličnega uspeha jo odlikuje tudi prizadevnost za druge učence in prijeten značaj. Po potrebi je aktivno sodelovala v razredni skupnosti. Kot nadgradnjo šolskemu življenju se je udeleževala tekmovanj. Tako je v letošnjem letu dosegla zlato priznanje v tekmovanju iz angleškega jezika in srebrno Cankarjevo priznanje.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih