Občina velike Lašče | Občina

Za izjemne uspehe v osnovni šoli.
Pohvala župana je bila podeljena 9. junija 2006.

Veronika Podlogar je bila vsa leta odlična učenka, letos je osvojila zlato priznanje iz zgodovine, srebrno priznanje pa iz biologije, fizike in matematike. Vseh osem let je tekmovala za slovensko bralno značko, letos je osvojila tudi zlato priznanje iz angleške bralne značke.
Veronika je dobra športnica. Na krosu v Loškem potoku je bila letos prva, na Krpanovem krosu na Turjaku pa druga. Obiskuje tudi glasbeno šolo - uči se igrati flavto

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih