Občina velike Lašče | Občina

Za dolgoletno delo na različnih področjih društvenega življenja v kraju.
Pohvala župana je bila podeljena 8. junija 2007.

Franc Škulj je več kot 35 let uspešno opravljal poklic samostojnega podjetnika. Pleskarska dela je izvajal na nešteto objektih, med drugimi tudi v več kot 50 cerkvah po Sloveniji. Od mladostnih let je deloval v raznih društvih, še posebej aktivno v gasilskem in turističnem na Rašici. V obeh je vestno opravljal delo blagajnika. Skoraj 50 let je bil tudi ključar podružnične cerkve na Rašici.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih