Občina velike Lašče | Občina

DRUŠTVO KULTURNI MOST LÜTZELFLÜH – VELIKE LAŠČE
Za organizacijo udeležbe na podjetniški razstavi FURORE
septembra 2007 v Lützelflühu v Švici

in

VEREIN  KULTURBRÜCKE VELIKE LAŠČE - LÜTZELFLÜH
Za sodelovanje in pomoč našim predstavnikom na podjetniški razstavi FURORE
septembra 2007 v Lützelflühu v Švici.
Pohvala župana je bila podeljena 7. junija 2008.

Septembra leta 2007 se je Občina Velike Lašče s svojimi podjetniki, društvi, s slovensko kulinariko in turistično ponudbo predstavila na obrtni razstavi FURORE 2007 v pobrateni Občini Lützelflüh. Organizacijsko zahtevno predstavitev v tujini je skupaj s švicarskim društvom Verein Kulturbrücke Velike Lašče -Lützelflüh uspešno pripravilo in izvedlo domače društvo Kulturni most Lützelflüh - Velike Lašče. Delovalo je kot povezovalni člen med vsemi udeleženci predstavitve. Ponovno se je pokazalo, kako pomembno je sodelovanje in skupen nastop za doseganje uspehov - v tem primeru za prepoznavno predstavitev Občine Velike Lašče in s tem tudi naše države Slovenije.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih