Občina velike Lašče | Občina

Za izredne dosežke na področju športa – kickboxa.
Pohvala župana je bila podeljena 6. junija 2009.

Edin Latič je živel do drugega razreda osnovne šole v Velikih Laščah, po selitvi staršev pa v občini Videm Dobrepolje. Vseskozi so ga na domači kraj vezali prijetni spomini, ko je obiskoval vrtec (na mestu kjer je danes glasbena šola) in osnovno šolo. Želja, da bi živel v rojstnem kraju se mu je skoraj izpolnila, saj se je junija 2007 preselil na Škrlovico. Takoj se je vključil v športno dogajanje v občini. Na področju borilnih veščin – kickboxa se je  lotil dela z mladimi, za katere žrtvuje ves prosti čas in že žanje prve uspehe. Seveda ob tem ne zanemarja svojih treningov, da se lahko udejstvuje vseh večjih tekmovanj tako doma kot v tujini. Ob tem mu daje veliko podporo in stoji ob strani njegova družina. S svojim športnim življenjem, trdim delom  in  rezultati daje vzor mladim ter jim z znanjem in izkušnjami podaja temelje na njihovi športni poti.

Uspehi:

  • 4 x državni prvak ( 2005-2009)
  • zmagovalec večjih mednarodnih turnirjev, ki jih organizira WAKO (world amateur kickboxing organization)
  • zmagovalec turnirja in nosilec zlatega pasu, ter naziva kickboxing šampiona 2007 v Avstriji
  • zmagovalec svetovnega pokala 2008 na Madžarskem
  • 2. mesto na evropskem prvenstvu WAKO 2008 na Portugalskem
  • zmagovalec turnirja Zlata rokavica v Italiji 25. januarja 2009.
Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih