Občina velike Lašče | Občina

Brina Gruden je bila vsa leta, ko se je še določal učni uspeh, odlična učenka. V zadnjih letih, ko se uspeha več ne določa, je imela pri vseh predmetih zaključeno odlično oceno. Odlikuje jo tudi široka razgledanost. Brina je prizadevno in odgovorno dekle. Poleg vestno opravljenih šolskih nalog se je udeleževala različnih šolskih in državnih tekmovanj v znanju, na katerih je dosegala velike uspehe. Samo v letošnjem šolskem letu je osvojila zlato priznanje pri slovenski in angleški bralni znački, srebrno priznanje v znanju slovenskega jezika (Cankarjevo tekmovanje), matematike (Vegovo tekmovanje) in zgodovine ter bronasta priznanja iz znanja biologije, angleškega jezika in logike. Na vsa tekmovanja se je odgovorno pripravljala, ob tem pa zadnja štiri leta sodelovala tudi v šolskem pevskem zboru. Posebno pohvalo zasluži tudi njena prostovoljna pomoč sošolcu pri učenju ob zaključku letošnjega šolskega leta. Nenazadnje pa velja omeniti, da ima Brina izoblikovan pogled na svet in dovolj poguma, da se včasih v razmišljanju oddalji od jate in zaplava tudi proti toku.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih