Občina velike Lašče | Občina

Pohvalo župana prejme Vid Rigler za izjemne uspehe v Osnovni šoli Primoža Trubarja Velike Lašče.

Pohvala župana je bila podeljena na slavnostni akademiji ob občinskem prazniku 10. junija 2016.


Obrazložitev ob podelitvi:

Vid Rigler je devetošolec, ki v teh dneh zaključuje šolanje na tukajšnji osnovni šoli, kjer je dosegal izjemne rezultate. V vseh razredih je imel zaključene same odlične ocene. Osnovno šolo Primoža Trubarja Velike Lašče je na različnih področjih znanj, športa in na likovnem področju predstavljal na državnih tekmovanjih in osvojil številna zlata in srebrna priznanja. Samo v letošnjem letu je dobil tri srebrna in eno zlato priznanje. Vid je tudi izjemen športnik v pravem pomenu besede. Na tem področju je osvojil zavidljiva mesta na prvenstvu v atletiki in drugih tekaških prireditvah, kot so Krpanov kros, državno prvenstvo v krosu, Ljubljanski maraton …, izboljšal je tudi šolski rekord na 600 in 1 000 m. Izjemen je njegov občutek za pomoč sovrstnikom in za pripravljenost pomagati v različnih situacijah. Prepričani smo, da si Vid Rigler zasluži pohvalo župana, ob tem pa smo ponosni na njegove dosežke in na njegova ravnanja. Na njegovi nadaljnji življenjski poti mu želimo veliko sreče, uspehov in predvsem zadovoljstva.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih