Občina velike Lašče | Občina

Pohvalo župana prejme PODJETJE KNUT D.O.O. za uspešno delovanje na področju podjetništva v občini. 


Podjetje KNUT d.o.o. je družinsko podjetje, ki se že več kot 26 let ukvarja z inštaliranjem švedskih toplotnih črpalk ter izkoriščanjem ostalih virov energije. Vgrajujejo celotne ogrevalne in podhlajevalne sisteme ter sisteme prezračevanja. Drago Škantelj je podjetje ustanovil leta 1992 in bil do svoje upokojitve trdno zasidran v podjetju. Kasneje je vodstvo prevzel Peter Škantelj, ki skupaj z ostalimi 5-imi zaposlenimi nadaljuje očetovo delo. KNUT d.o.o. je do leta 2008 poslovalo s švedskim podjetjem IVT, od leta 2008 pa sodeluje z največjim švedskim proizvajalcem Nibe. Poleg toplotnih črpalk se ukvarja tudi s prodajo kaminov švedskega proizvajalca kaminov Contura.

Občina Velike Lašče | Knut priznanje 2018

Peter Škantelj ob prevzemu pohvale župana podjetju Knut d.o.o.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih