Občina velike Lašče | Občina

Pohvalo župana prejme GOSTILNA KROPEC D.O.O. za uspešno delovanje na področju gostinstva v občini. 


Že 320 let lahko popotniki in drugi obiskovalci uživajo gostoljubje na istem mestu, v vaškem jedru Male Slevice, v gostilni »Pri Kropcu«. Sedaj prenovljeno gostilno, trenutno uspešno vodi Boštjan s svojo družino. Popotnik se tu lahko okrepča s pestrim izborom domačih jedi. Gostilna je prostorna, saj lahko sprejme 80 gostov. V starih časih so se v njej ustavljali furmani, ki so prevažali les, sedaj pa je gostilna ena izmed točk na pešpoti Trubar - Levstik - Stritar. V tej vaški gostilni boste vedno deležni okusnih domačih jedi in prijazne postrežbe. Vez s tradicijo pa je tista, ki zaznamuje gostilno »Pri Kropcu« še s prav posebno domačnostjo.

Občina Velike Lašče | Kropec priznanje 2018

Boštjan Hočevar (Gostilna Kropec d.o.o.)

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih