Občina velike Lašče | Občina

Za področje šolstva in vzgoje.
Priznanje Občine Velike Lašče je bilo podeljeno 10. junija 2000.

Mineva četrt tisočletja delovanja velikolaške šole, ki s ponosom nosi ime po Primožu Trubarju. Šola se aktivno vključuje v življenje v kraju, se povezuje z zamejstvom, izpeljuje akcije, pomembne za ohranjanje kulturne dediščine našega kraja. Vključena je v številne projekte. Rezultat dobrega dela celotnega šolskega kolektiva pod vodstvom ravnatelja Edija Zgonca so tudi številna priznanja in nagrade, ki jih dosegajo učenci omenjene šole.

 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih