Občina velike Lašče | Občina

Za področje gasilstva.
Priznanje Občine Velike Lašče je bilo podeljeno 10. junija 2000.

Preteklo je pet let od ustanovitve Gasilske zveze Velike Lašče, ki združuje 9 gasilskih društev, ki s svojim prostovoljnim, humanitarnim delom skrbijo za požarno varnost naše občine. Gasilska zveza skrbi za materialno opremljenost gasilcev, za izobraževanje, organizira tekmovanja, v svoje vrste pa vključuje tudi naše najmlajše, ki se z veseljem pridružujejo gasilskim vrstam.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih