Občina velike Lašče | Občina

Za delo na področju turizma.
Priznanje Občine Velike Lašče je bilo podeljeno 10. junija 2000.

Gospod Anton Janežič iz Turjaka se aktivno vključuje v različna področja dela na Turjaku že skoraj štirideset let. Aktiven je bil pri različnih krajevnih akcijah - od napeljave telefona, do ustanovitve gasilskega društva, vodenja Kulturno-umetniškega društva Marij Kogoj in Turističnega društva. Njegova zasluga je tudi vrnitev turjaškega zvona na svoje mesto. Nujno moramo omeniti tudi njegovo delo na gradu. Ko skupinam obiskovalcev razlaga o Turjaških, o gradu, o plemenitem srcu v kapeli, takrat zaslutimo, da je grad njegov drugi dom.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih