Občina velike Lašče | Občina

Za delo na karitativnem področju.
Priznanje Občine Velike Lašče je bilo podeljeno 15. junija 2002.

Župnijska Karitas že vrsto let po svojih zmožnostih materialno in duhovno pomaga vsem, ki so pomoči potrebni. Vzpodbuja jo krščanska dolžnost pomagati sočloveku brez razlike, ne glede na versko ali politično opredelitev. Člani župnijske Karitas večkrat na leto obiščejo starejše in druge pomoči potrebne občane, jih obdarijo in še več, nagovorijo s toplimi in vzpodbudnimi besedami.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih