Občina velike Lašče | Občina

Za zagotavljanje zdravstvene oskrbe v občini.
Priznanje Občine Velike Lašče je bilo podeljeno 15. junija 2002.

Današnji zdravstveni standard ni samo po sebi nekaj umevnega, temveč plod dolgoletnega dela, tako določenih posameznikov kot celotnega kolektiva. Zdravstvena postaja danes posluje z dvema timoma splošne ambulante, s patronažno službo z dvema sestrama, z laboratorijem, zobno ambulanto, ginekološko ambulanto, otroškim dispanzerjem in lekarno. Ker se naše prebivalstvo stara, je posledično večji tudi obisk pri zdravniku. Zato je to priznanje zahvala kolektivu za dosedanje delo in vzpodbuda za naprej, za še večje razumevanje do naših občanov.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih