Občina velike Lašče | Občina

Za uspešen začetek delovanja nove občine.
Priznanje Občine Velike Lašče je bilo podeljeno 5. junija 2004.

Gospod Milan Tekavec je pred desetimi leti po neposrednih volitvah postal prvi župan Občine Velike Lašče. Dela se je lotil z vso odgovornostjo in s svojo preudarnostjo in umirjenostjo uspešno vodil občino od prvega dne, ko so se pogoji za delo - tako materialni, finančni kot pravno-organizacijski začeli šele postavljati. Uspešno je sodeloval z občinskim svetom in si pri pristojnih državnih službah prizadeval za izboljšanje pogojev malih občin.
S svojim delom je dal velik pečat uspešnemu zagonu delovanja občine.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih