Občina velike Lašče | Občina

Za dolgoletno delo na področju kulture.
Priznanje Občine Velike Lašče je bilo podeljeno 5. junija 2004.

Gospod Andrej Perhaj, izvrstni poznavalec in vodič po življenju in delovanju pisatelja Primoža Trubarja, svojega znanja o naših ¨velemožeh¨, rojakih, ni posredoval le številnim obiskovalcem Trubarjeve domačije, ampak je vsa leta aktivno sodeloval pri različnih dejavnostih Kulturno umetniškega društva Primož Trubar. S svojo značilno interpretacijo prepriča in navduši še tako zahtevnega obiskovalca, njegovo sodelovanje smo lahko spremljali tudi ob državni proslavi ob dnevu reformacije.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih