Občina velike Lašče | Občina

Za njene poklicne dosežke in aktivno sodelovanje v delovanju občine Velike Lašče.
Priznanje Občine Velike Lašče je bilo podeljeno 11. junija 2005.

že vrsto let pomembno zaznamuje družbeno in kulturno življenje v občini Velike Lašče. Šest let je z njej svojsko energijo opravljala naloge podžupanje. V tem času je odločilno vplivala na to, da je danes kulturno življenje v naši občini na zavidljivem nivoju. Svojo poklicno pot je v lanskem letu okronala z doktoratom pedagoških znanosti. In ne nazadnje, poleg zahtevne poklicen poti, aktivnega angažiranja v občini, svetu OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče, ga. Tatjana Devjak ne zanemarja svoje družine. Za moža in sinove si vedno vzame čas in to je v današnjem času še posebna vrlina.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih