Občina velike Lašče | Občina

Za delo na področju pevske dejavnosti.
Priznanje Občine Velike Lašče je bilo podeljeno 7. junija 2008.

Zbor združuje 40 pevcev vseh generacij. Poleg osnovnega delovanja, to je sodelovanja pri bogoslužju, Mešani pevski zbor župnije Velike Lašče prepeva na vsakoletnih revijah pevskih zborov v okviru prireditev ob občinskem prazniku in na reviji dekanijskih pevskih zborov. Zbor je večkrat izvedel samostojni koncert ali pa sodeloval na koncertih skupaj z drugimi zbori v občini.
Pevci se z veseljem odzovejo povabilom različnih društev iz sosednjih občin in z dobrim izvajanjem dostojno zastopajo občino Velike Lašče širom po Sloveniji. Slovenskemu občinstvu  se je Mešani pevski zbor župnije Velike Lašče prek radijskih valov že dvakrat predstavil v okviru prenosa svete maše, enkrat pa v televizijskem prenosu svete maše.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih