Občina velike Lašče | Občina

Milka Debeljak je bila dolgoletna predsednica Društva podeželskih žena Velike Lašče, ki je bilo ustanovljeno leta 1997 in je eno izmed najbolj aktivnih društev v naši občini. Ohranjanje in oživljanje naših šeg in navad so glavne dejavnosti društva, ki v svojo sredo privablja in vključuje tako žene kot tudi mlada dekleta. Društvo je prav po zaslugi gospe Milke Debeljak med v svoje delovanje vključilo tudi aktivnosti na izobraževalnem področju, saj organizira vrsto poučnih predavanj z različnih področij, tečajev, strokovnih ekskurzij in razstav. Hkrati pa tudi ponuja obliko druženja in razvedrila ženam, ki si sicer precej težko vzamejo čas zaradi obilice vsakodnevnega domačega dela. Gospa Milka Debeljak in članice društva so vedno pripravljene sodelovati in popestriti skoraj vsako prireditev, tako na občinskih prireditvah kot na prireditvah, ki jih organizirajo druga delujoča društva naše občine. Podeljeno priznanje naj bo Milki Debeljak zahvala za njeno dosedanje delo in uspešno vodenje društva.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih