Občina velike Lašče | Občina

Na območju občine Velike Lašče je 57 km kategoriziranih lokalnih cest in 96 km javnih poti. Za vzdrževanje cest in zimsko službo skrbi režijski obrat, ki je organiziran kot nesamostojna enota občinske uprave.

Telefon: 041 332 357

Občina Velike Lašče | Komunala - ceste

 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih