Naslov: Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče

Uradne ure

Začasno zaprtje krajevnih uradov

Upravna enota Ljubljana
Krajevni uradi Ig, Notranje Gorice, Velike Lašče, Dobrova, Dol pri Ljubljani in Škofljica na območju Upravne enote Ljubljana bodo zaprti v času od 4. 7. do 3. 10. 2022

Stranke lahko vse zadeve urejajo na Upravni enoti Ljubljana, Tobačna ulica 5, Krajevnem uradu Medvode ali na Linhartovi cesti 13 (zgolj storitve: osebna izkaznica, potni list, zamenjava vozniškega dovoljenja) v času uradnih ur.

Stranke se za obisk lahko naročijo na:

telefonsko številko 01 828 16 90,

Občina Velike Lašče | Krajevni uradNa krajevnem uradu opravljamo naslednje storitve za državljane:

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Sledite nam na socialnih omrežjih