Občina velike Lašče | Občina

14. 09. 2021

V okviru projekta bomo skupaj z vsemi partnerji naredili analizo stanja obstoječih kolesarskih poti na celotnem območju LAS Po poteh dediščine od Turjaka do Kolpe pripravili nabor kolesarskih poti....

14. 04. 2021

Evropski sklad za regionalni razvoj Projekt sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj Partnerji v projektu: Občina Sodražica, Občina Loški...

 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih