Občina velike Lašče | Občina

Zlata plaketa je bila podeljena 8. junija 2007.

Slavko Tekavčič je človek, ki je dal pomemben prispevek razvoju Občine Velike Lašče. Še posebej je s svojim bogatim znanjem sodeloval pri njenih začetnih korakih pred enajstimi leti. Vedno je bil pripravljen pomagati pri pridobivanju finančnih sredstev, še posebej pa svetovati pri pripravi dobrih in izvedljivih občinskih proračunov, saj je eden pomembnejših strokovnjakov s tega področja v naši državi. Slavko Tekavčič se kljub svojim velikim obveznostim zelo rad udeležuje naših občinskih prireditev. Kot velik ljubitelj narave je reden gost različnih pohodov v naši občini, prav tako pa se rad odzove tudi na številne občinske turistične in kulturne prireditve.

Pin It
 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih