+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Daljša popolna zapora ceste Turjak – Podturjak – Poljane – Želimlje

Daljša popolna zapora ceste Turjak – Podturjak – Poljane – Želimlje

Občina Velike Lašče obvešča, da bo zaradi izvajanja obsežne sečnje in spravila lesa na območju Turjaka, v dopoldanskem času daljša popolna zapora lokalne ceste Turjak – Podturjak – Poljane – Želimlje na odseku od meje Občine Velike Lašče – Škofljica do naselja Turjak. Popolna zapora bo predvidoma od 10. junija do konca julija 2021, in sicer od ponedeljka do sobote med 8:15 in 14:00 uro. Obvoz do Turjaka bo možen po vzporedni državni cesti. Za naselja Ščurki, Četež, Prazniki, Javorje, Srnjak, Škamevec in Laze bo v času del na spodnjem delu ceste obvoz mogoč preko Zapotoka ali Velikega Osolnika.

Hvala za razumevanje.

zapora ceste turjak podturjak velike lašče