+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Javni razpis za dodelitev najemnih stanovanj mladim

Javni razpis za dodelitev najemnih stanovanj mladim

Občina Velike Lašče (v nadaljevanju: občina) razpisuje oddajo najemnih stanovanj v najem za mlade, ki bodo vseljiva takoj po zaključku tega razpisa. Predmet razpisa so tri najemna stanovanja za mlade v naselju Velike Lašče (Šolska ulica 3 in Šolska ulica 7).

Eno stanovanje (garsonjera) je namenjeno mladim posameznikom, eno stanovanje mladim parom in eno stanovanje mladim družinam. Prosilci bodo glede na število ožjih družinskih članov uvrščeni v eno od skupin, pri čemer bo uspelemu prosilcu mogoče dodeliti le stanovanje, ki je predmet skupine, na katero je uvrščen. Občina bo pri ugotavljanju ožjih družinskih članov upoštevala tudi zdravniško potrdilo o nosečnosti. V primeru, da v posamezni skupini občina ne uspe dodeliti razpisanega stanovanja, se izmed vseh preostalih upravičencev opravi ponovni žreb, ne glede na prijavno skupino. 

Razpisna dokumentacija in prijavni obrazec: 

Javni razpis za dodelitev najemnih stanovanj mladim v najem

Prijavni obrazec

Seznam upravičencev

 

Šolska ulica 7    Šolska ulica 3