+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Sofinanciranje obnove objektov kulturne dediščine

Sofinanciranje obnove objektov kulturne dediščine

Občina Velike Lašče vabi vse zainteresirane, da podajo vloge za sofinanciranje obnove objektov kulturne dediščine na območju občine. Prijave morajo biti v celoti pripravljene v skladu z razpisno dokumentacijo ter izpolnjevati vse pogoje za udeležbo na tem javnem razpisu. Razpisna dokumentacija je na voljo na Občini Velike Lašče in na spletni strani www.velike-lasce.si. Podrobnejše informacije lahko dobite v času uradnih ur na Občini Velike Lašče, po telefonu 01/781 03 70 oziroma po elektronski pošti obcina@velike-lasce.si.

Rok za prijavo na razpis je 2. junij 2023. Prijave je treba oddati po elektronski pošti na naslov obcina@velike-lasce.si ali s priporočeno pošiljko na naslov Občina Velike Lašče, Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče. 

JAVNI RAZPIS – objekti kulturne dediščine

RAZPISNA DOKUMENTACIJA – objekti kulturne dediščine