+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Sejem s kavča od 22. do 25. aprila

Sejem s kavča od 22. do 25. aprila

Ob svetovnem dnevu knjige vabljeni na spletni knjižni sejem, ki bo potekal med 22. in 25. aprilom 2021.

Ni samoumevno, da imamo dobre knjige. Zato jih je pomembno ne le brati, temveč tudi kupovati. Enkrat letno lahko knjige kupujemo in jih drug drugemu podarjamo – tudi kot skupnost. V sodelovanju z več kot 50 založniki, Javno agencijo za knjigo RS, Društvom slovenskih pisateljev, splošnimi knjižnicami ter številnimi občinami in lokalnimi partnerji z vseslovensko pobudo vabimo k podarjanju knjig ob svetovnem dnevu knjige!

Vsak dan je dan za knjigo.
Podarimo si jih ob svetovnem dnevu knjige!

Več o sejmu tukaj.

Občina Velike Lašče Sejem s kavča