Občina velike Lašče | Občina

Ivan Sernel, Tomaž Indihar, Janez Brodnik 

Telefon: 041 332 357

V občini Velike Lašče za vzdrževanje cest, javnih površin, objektov in naprav ter zimsko službo skrbi režijski obrat, ki je organiziran kot nesamostojna enota občinske uprave. Ustanovljen je bil leta 2014 in trenutno zaposluje 3 delavce. Zadolžen je za manjša, pretežno ročna dela, medtem ko si pri zahtevnejših opravilih pomaga z zunanjimi izvajalci. Financiran je iz proračuna občine.
Za vse ugotovljene nepravilnosti na navedeni infrastrukturi ali morebitna vprašanja lahko pokličete na telefon 041 332 357.

 

Kontaktni obrazec

Pišite nam

Prosimo, zaupajte nam pravi e-naslov, da vam bomo lahko odgovorili.

Občina Velike Lašče

Več o nas

"Ni potrebno, da je to vaš rodni kraj; dovolj je, da ste le nekaj let vdihavali ta zrak. Lašč ne pozabite nikoli! Pravi Laščan pa naj gre kamorkoli, čisto vseeno je: Amerika, Sibirija, Dunaj ali Beograd. Vsa tista čudežna okolica gre z njim."

(Ivan Pucelj)
 
Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče
 

Pokličite nas

+386 1 7810 370

 

Sledite nam na socialnih omrežjih