+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Sprejem odličnih devetošolcev pri županu

Sprejem odličnih devetošolcev pri županu

Ob zaključku šolskega leta je župan sprejel najuspešnejše devetošolce. Na krajšem srečanju, ki je letos potekalo na Trubarjevi domačiji na Rašici, jih je nagovoril in jim čestital. Ob tem jim je podaril knjigo Nataše Strlič in Damijana Stepančiča: Osamosvojitev – skoraj vse o poti k lastni državi.

Letošnji prejemniki nagrad za odličen uspeh v devetem razredu so: Tristan Alex Hočevar, Tia Kujavec, Sara Modic, Lola Petrovič, Urh Zelnik, Matej Žagar, Eva Fajfar, Neja Zabukovec, Žak Tomšič Tekavčič, Ažbe Gradišar, Lea Fileš, Kaja Grčar in Rebeka Merljak.

Učence so na sprejemu pri županu spremljali razredničarki Marija Lampret in Renata Lesar Hržič ter ravnateljica mag. Metoda Kolar.
Iskrene čestitke odličnim devetošolcem in vsem učencem, ki so letos uspešno zaključili šolanje na Osnovni šoli Primoža Trubarja Velike Lašče.

{gallery cols=3 preview_width=300 preview_height=300}sprejem-devetosolcev{/gallery}