+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Ukrepi ob pojavu corona virusa

Ukrepi ob pojavu corona virusa

Ukrepi ob morebitnem pojavu corona virusa – Izredni razpis Srednjeevropske pobude COVID-19- v višini 600.000 EUR

Obveščamo, da je Srednjeevropska pobuda, regionalni medvladni forum, ki je zavezan k podpori evropskega povezovanja in trajnostnega razvoja s sodelovanjem med državami članicami ter z Evropsko unijo, mednarodnimi in regionalnimi organizacijami ter drugimi javnimi ali zasebnimi institucijami in nevladnimi organizacijami  z namenom zagotovitve usmerjenega odziva na svetovni izbruh, ki ga je povzročila epidemija COVID-19, objavila izredni
razpis. Namen razpisa je hitro obravnavanje posebnih potreb lokalnih skupnosti v državah članicah CEI. Višina razpisanih sredstev je 600.000 EUR.

Več o razpisu:
https://www.gov.si/novice/2020-04-01-izredni-razpis-srednjeevropske-pobude-covid-19-600-000-eur-za-projekte-na-podrocju-zdravstva-izobrazevanja-in-msp/