+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Anketa za energetiko za občane Občine Velike Lašče

Anketa za energetiko za občane Občine Velike Lašče

Obveščamo vas, da je občina Velike Lašče v sodelovanju s podjetjem Energomen d.o.o. pristopila k izdelavi novega Lokalnega energetskega koncepta občine Velike Lašče. Lokalni energetski koncept je koncept razvoja občine pri oskrbi in rabi energije, ki poleg načrtov oskrbe z energijo vključuje tudi ukrepe za učinkovito rabo energije, soproizvodnjo toplote in električne energije ter uporabo obnovljivih virov energije.

Občina vabi občane (gospodinjstva) in podjetja k sodelovanju pri pripravi Lokalnega energetskega koncepta občine Velike Lašče z izpolnitvijo kratke ankete o ogrevalnih sistemih in (po)rabi energentov in energije v občini.

Namen ankete je pridobiti primarne podatke za analizo stanja rabe energije v občini, kar bo pripomoglo pri nadaljnji izdelavi Lokalnega energetskega koncepta občine Velike Lašče.

Prosimo vas, da vaše odgovore posredujete preko spletne ankete dostopne na spodnji povezavi do 10. 7. 2020.

Vabljeni.

Anketa za gospodinjstva je dostopna na tej povezavi.