+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Javni natečaj – višji svetovalec za pravne zadeve
Javni natečaj - višji svetovalec za prave zadeve Ribnica

Javni natečaj – višji svetovalec za pravne zadeve

Občina Ribnica na podlagi 58. člena Zakona o javnih uslužbencih in 19. člena Odloka o ustanovitvi organa skupne občinske uprave občin Ribnica, Loški Potok, Sodražica in Velike Lašče ter Pravilnika o sistemizaciji delovnih mest skupne občinske uprave občin Ribnica, Loški Potok, Sodražica in Velike Lašče št. 010-0004/2021 z dne 31. 3. 2021 s spremembami ter dopolnitvami, objavlja javni natečaj za zasedbo prostega uradniškega delovnega mesta VIŠJI SVETOVALEC ZA PRAVNE ZADEVE.

Delovno mesto Višji svetovalec za pravne zadeve je uradniško delovno mesto v Skupni občinski upravi občin Ribnica, Loški Potok, Sodražica in Velike Lašče, ki se opravlja v nazivu višji svetovalec. 

Podrobnosti javnega natečaja in pogoje najdete na spletni strani Občine Ribnica.