+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Obvestilo o zaključku Javnega razpisa za dodelitev finančnih sredstev iz občinskega proračuna za pospeševanje razvoja malega gospodarstva v občini Velike Lašče v letu 2023
Javni razpis

Obvestilo o zaključku Javnega razpisa za dodelitev finančnih sredstev iz občinskega proračuna za pospeševanje razvoja malega gospodarstva v občini Velike Lašče v letu 2023

Občina Velike Lašče objavlja, da so razpoložljiva sredstva za sofinanciranje naložb v malo gospodarstvo, dodeljevanje nepovratnih sredstev za odpiranje novih delovnih mest, za promocijske aktivnosti na področju malega gospodarstva in za spodbujanje sobodajstva v letu 2023 na podlagi Javnega  razpisa za dodelitev finančnih sredstev iz občinskega proračuna za pospeševanje razvoja malega gospodarstva v občini Velike Lašče v letu 2023 (Uradni list RS, št. 46/23) porabljena, zato se razpis zaključi.

Občina Velike Lašče