+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Pridobili gradbeno dovoljenje za Zbirni center

Pridobili gradbeno dovoljenje za Zbirni center

 

Občina Velike Lašče je pridobila gradbeno dovoljenje za gradnjo Zbirnega centra Velike Lašče na Turjaku.

 

Upravna enota Ljubljana je investitorki Občini Velike Lašče izdala gradbeno dovoljenje za gradnjo Zbirnega centra Velike Lašče. Sodoben zbirni center za odpadke bo umeščen znotraj Poslovne cone Ločica pri Turjaku. Pokrit bo s tremi nadstrešnicami jeklene izvedbe pod katerimi bodo nameščeni kontejnerji za ločeno zbiranje odpadkov. Programska zasnova zbirnega centra obsega tudi center ponovne uporabe, ki bo lociran v  montažni stavbi dimenzij 17,8 x 6 m, v kateri bodo trgovina, delavnica in skladišče. V centru ponovne uporabe bodo izdelke pripravili za vnovično uporabo in jih dali naprodaj.

ločica mala