+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Zdravstvena postaja Velike Lašče

Zdravstvena postaja Velike Lašče

Za zagotavljanje zdravstvene oskrbe v občini.
Priznanje Občine Velike Lašče je bilo podeljeno 15. junija 2002.

Današnji zdravstveni standard ni samo po sebi nekaj umevnega, temveč plod dolgoletnega dela, tako določenih posameznikov kot celotnega kolektiva. Zdravstvena postaja danes posluje z dvema timoma splošne ambulante, s patronažno službo z dvema sestrama, z laboratorijem, zobno ambulanto, ginekološko ambulanto, otroškim dispanzerjem in lekarno. Ker se naše prebivalstvo stara, je posledično večji tudi obisk pri zdravniku. Zato je to priznanje zahvala kolektivu za dosedanje delo in vzpodbuda za naprej, za še večje razumevanje do naših občanov.