+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Iščemo najlepšo okrasitev v občini

Iščemo najlepšo okrasitev v občini

Ker boste letos verjetno več čas preživeli doma, vas povabimo, da tudi sami, v krogu svojih najbližjih okrasite svoj dom in tako pripomorete k okrasitvi svojega kraja. Da bi vas spodbudili k ustvarjalnosti, smo pripravili natečaj za najboljšo okrasitev v več kategorijah:

– trško/vaško jedro
– domačija/hiša z okolico
– okenska polica/izložba

Merila na podlagi katerih bo komisija ocenjevala so:
– kreativnost
– celovitost ureditve
– vpetost v lokalno okolje
– sporočilnost
Prva nagrada v vsaki od kategorij je okusna, domača potica, saj bo Slovenija v letu 2021 gastronomska regija Evrope. S simbolično nagrado bodo nagrajena tudi 2. in 3. mesta.

Prijave pošljite na naslov: obcina@velike-lasce.si. V prijavi navedite ime in priimek prijavitelja, kontaktno telefonsko številko, lokacijo in obrazložitev okrasitve, zraven pa seveda priložite še največ tri slike vaše okrasitve. Prijave zbiramo do 22. 12. 2020, komisija pa si bo okrasitve na terenu ogledala 23. 12. 2020.