+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Javni poziv za izvajanje počitniškega varstva otrok

Javni poziv za izvajanje počitniškega varstva otrok

Občina Velike Lašče vabi k prijavi izvajalce subvencioniranega počitniškega varstva, namenjenega otrokom od 1. do 5. razreda osnovne šole, s stalnim bivališčem v občini Velike Lašče. Občina želi v času poletnih počitnic zagotoviti vsaj en dvotedenski termin varstva. Več informacij je na voljo v razpisni dokumentaciji. 

Prijave za organizacijo izvajanja subvencioniranega počitniškega varstva je treba oddati na obrazcu javnega poziva po elektronski pošti na naslov obcina@velike-lasce.si ali s priporočeno pošiljko na naslov Občina Velike Lašče, Levstikov trg 1, 1315 Velike Lašče.

Rok za zbiranje prijav je sreda, 5. maja 2021. Za morebitne informacije se lahko obrnete na tel. št. 01 781 03 70.

Razpisna dokumentacija

Prijavni obrazec za izvajalce