+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Javno naročilo “Rekonstrukcija in izgradnja kotlovnice OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče”

Javno naročilo “Rekonstrukcija in izgradnja kotlovnice OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče”

Občina Velike Lašče objavlja javno naročilo za Rekonstrukcijo in izgradnjo kotlovnice OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče.

Predmet javnega naročila obsega rekonstrukcijo in izgradnjo kotlovnice OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče. Obstoječi dvoetažni objekt z garažo se preuredi na način, da zgornja etaža postane komandni prostor kotlovnice, spodnja etaže pa se iz garaže preuredi v kotlovnico s pripadajočim zalogovnikom lesne biomase. Objektu se dogradi toplovodno omrežje, ki s toploto oskrbuje sosednje javne objekte: Osnovno šolo Primoža Trubarja Velike Lašče, Športno dvorano, Vrtec Sončni žarek in Glasbeno šolo.

Ogled lokacije kotlovnice 

Zainteresirani ponudniki se za termin dogovorijo z zahtevo, posredovano na e-naslov: obcina@velike-lasce.si. Zahteva mora biti posredovana najpozneje do dne 23. 6. 2022 do 12.00 ure. Ogled bo predvidoma 24. 6. 2022 ob 9. uri.

  • Rok za oddajo ponudb: 4. 7. 2022 do 11:00
  • Odpiranje ponudb: 4. 7. 2022 ob 12:00

Razpisna dokumentacija

Občina Velike Lašče | Rekonstrukcija in izgradnja kotlovnice OŠ Primoža Trubarja