+386 1 781 03 70     obcina@velike-lasce.si     TURIZEM V VELIKIH LAŠČAH

Domov » Natečaj za najlepšo praznično okrasitev v občini

Natečaj za najlepšo praznično okrasitev v občini

Ker boste letos verjetno več čas preživeli doma, vas povabimo, da tudi sami, v krogu svojih najbližjih okrasite svoj dom in tako pripomorete k okrasitvi svojega kraja. Da bi vas spodbudili k ustvarjalnosti, smo pripravili natečaj za najboljšo okrasitev v več kategorijah:
– trško/vaško jedro
– domačija/hiša z okolico
– okenska polica/izložba

Merila na podlagi katerih bo komisija ocenjevala okrasitve so:
– kreativnost,
– celovitost okrasitve,
– vpetost v lokalno okolje,
– sporočilnost.

Najboljše okrasitve bodo nagrajene.

Prijave pošljite na naslov: obcina@velike-lasce.si. V prijavi navedite ime in priimek prijavitelja, kontaktno telefonsko številko, lokacijo in obrazložitev okrasitve, zraven pa seveda priložite še največ tri slike vaše okrasitve. Prijave zbiramo do 21. 12. 2021, do 12. ure, komisija pa si bo okrasitve na terenu ogledala 22. 12. 2021.

 

Veseli bomo vašega pozitivnega odziva!
Občina Velike Lašče

Okrasitev Rob manjša slika